Nás zaujíma betón - Bauchemia T.B.
Bauchemia T.B.
Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty
Bauchemia.sk > Kontakty

Kontakty

Office a korešpondenčná adresa:

BAUCHEMIA T.B. s.r.o.
Pasienková 9
821 06 Bratislava

Telefón: +421 2 444 52 858
Fax: +421 2 647 89 223
E-mail: bauchemia@bauchemia.sk



Riaditeľ spoločnosti:

Martin Valko

Mob.tel.: +421 903 242 345
E-mail: valko.m@bauchemia.sk 

Sídlo spoločnosti:

BAUCHEMIA T.B. s.r.o.
Stanekova 3
841 03 Bratislava








Office a objednávky:

Martina Valková

Mob.tel.: +421 903 733 303
E-mail: martina.valkova@bauchemia.sk 

Manažérka kvality:

Eva Konupková

Mob.tel.: +421 911 524 345
E-mail: eva.konupkova@bauchemia.sk 




Skúšobný technik:

Peter Vavrek

Mob.tel.: +421 903 792 345
E-mail: peter.vavrek@bauchemia.sk 

Skúšobný technik

Andrej Barniak

Mob.tel.: +421 911 523 345
E-mail: andrej.barniak@bauchemia.sk 




Skúšobný technik

Ing. Jozef Mikula

Mob.tel.: +421 911 526 345
E-mail: jozef.mikula@bauchemia.sk 

Skúšobné laboratórium

Pracovisko Bratislava
Vajnorská 135
831 04 Bratislava




Skúšobné laboratórium

Pracovisko Žilina
Pavla Mudroňa 5
010 01 Žilina

Obchodné zastúpenie pre Českú republiku

Ing. Karel Hub, Csc.
Jeníčkova 15
61900 Brno

Tel./Fax.: +420.543 239 336
Mob.tel.: +420.602 755 247
E-mail: hub@hub-trade.com 



web:www.hub-trade.com

Home Správy Spoločnosť Služby Produkty Kontakty Copyright 2009 © Bauchemia
Aenean malesuada augue sit amet velit. Donec ante. Etiam sed dolor vel lacus consectetur rutrum. Duis malesuada nibh imperdiet risus. Vestibulum arcu. Proin mollis. Morbi tristique elit a magna. Aliquam facilisis turpis sit amet dolor.